fbpx
17.8 C
Skopje

После Аркан, Цеца официјално го имала само овој партнер

АКТУЕЛНО

Моделот и манекен Владимир Цветковиќ беше единствено момче кое пејачката Светлата Цеца Ражнатовиќ го претстави на јавноста.

Пејачката и манекенот се забавуваа шест месеци, после што е завршена една од најсериозните врски на Цеца после смртта на нејзиниот сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан.

-Се разделивме поради непомирливите разлики во карактерот, но со договор и без грди зборови – изјави тогаш Цеца.

По неколку години Владимир и самиот кажа зошто се разделиле.

“-Додека таа страст беше тука, се беше ОК …После тоа значи…Така исто и ова…Ние сме два различни света.”

“Додека нешто постоеше, ние бевме заедно. Кога не, ние не бевме и тоа е тоа-рекол Цветковиќ и само ја збуни јавноста.”

На никого не му беше јасно што всушност кажа Владимир.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -