fbpx
2 C
Skopje

По десетици години брак се развеле поради влакната меѓу нејзините нозе: Не се депилираше со месеци

АКТУЕЛНО

Илјадници пати и им кажано дека не можам да спијам со неа се дури не си ја среди интиmната зона. Во зимен период, кога е најстудено тоа можам и да го разберам, но во летен период не можам и не сакам да ја разберам.

Ваква исповед дава изнервиран маж кој се развел по три години брак од својата сопруга само поради тоа што таа не се депилирала односно не си го средувала меѓуножјето.

– Кога и да сакав, кога и да имав желба да спиеме заедно, таа желба згаснуваше веднаш по самата помисла дека таа глетка може повторно да ми се случи. Пробав да и укажам дека тоа ми смета и дека би било подобро за двајцата доколку таа почне да се грижи за неа исто како во минатото. Во иднина тој нејзин однос кон самата себе продолжи. Тоа страшно ме нервираше. Почнавме да се караме, секојдневието ни почнуваше и завршуваше со кавги за секакви прашања, вели сопругот од Тексас.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -