fbpx
22.8 C
Skopje

Марија Шерифовиќ се појави во цветен фустан, а од изгледот на пејачката беа изненадени сите

АКТУЕЛНО

Пејачката Марија Шерифовиќ обично можете да ја видите во фармерки, одело, кошули, кратки панталони и слично, но не и во фустан. Дали поради високите температури пејачката се реши да направи промена не знаеме, но дефинитивно промената и не и стои така лошо.

Foto

Таа на Инстаграм објави фотографија на која е таа облечена во бел фустан со цветови. На фотографијата пишува: Добро утро забушанти. Фановите на пејачката велат дека се изненадени од промената која ја прикажа Шерифовиќ, но и дека и упатуваат позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -