fbpx
22.8 C
Skopje

Аплауз за колешката од Србија: Водителката Деа Ѓурѓевик почна да ја движи раката (Видео)

АКТУЕЛНО

Водителката Деа Ѓурѓевиќ пред шест имаше тешка сообракајна несрека во која автобус и ја откина раката.

Оттогаш, водителката полека оздравува, а според најновите информации оздравувањето оди на подобро.

Имено, Деа на својот „Инстаграм“ објави видео дека е на физикална терапија, а на видеото може да се види дека на раката нема гипс и дека може да ја движи раката.

Видеото можете да го погледнете ОВДЕ

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -