fbpx
6.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Боли глава, Ирина Шајк во провокативно издание ви посакува добра ноќ

АКТУЕЛНО

Ирина Шајк објави кратко видео на кое носи предимензионирано лакирано сако со нагласени рамења и со него долна облека и туфнасти црни најлонки.

Ирина Шајк според многумина е една од најубавите жени на светот. Последното модно издание на Инстаграм ги остави нејзините следбеници желни за уште модни изданија на популарната манекенка.

Трендот на големи сакоа во служба на фустанот Ирина го подигна на повисоко ниво така што сакото го раскопча и гордо ги покажа градникот и долната облека. Предизвикувачкиот стајлинг го комплетира со црни салонки со платформа, залижана коса и црвен кармин.

Провокативното издание на Ирина Шајк е дел од кампањата и насловната страница која ја подготвува за магазинот Вог.

ВИДЕО – ЛИНК

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -