fbpx
1.8 C
Skopje

Се уште спијам со мојата мајка, уживам максимално во она што ми го прави во кревет

АКТУЕЛНО

Рита Ора за медиумите даде интервју, во кое најмногу зборуваше за работи кои ги интересираат нејзините фанови, но и за времето поминато со нејзината мајка, што многу и значи во животот.

-Луѓето сакаат да знаат се за мојот приватен живот и тоа некако го прифатив. Но, она што го научив за љубовта е дека таа моментално не ми е приоритет. Не верувам дека ќе се случи во скоро време“, открива Ора.

Ора откри и несекојдневна ситуација со нејзината мајка Вера, со која има крајно близок однос, па двете заедно честопати спијат на еден кревет.

-Ја молам мама да дојде кај мене во куќата. Кога е таа тука, тоа ми дава огромна сигурност. Секогаш ја прашувам да дојде и да преспие кај мене. Затоа што некогаш и кога си сам не е добро. А, сакам и да спијам со мајка ми поради тоа што често ме мази во креветот, како кога бев мала – уживам во тоа,- признава Ора.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -