fbpx
0.8 C
Skopje

ФОТО: Ќе го препознаете ли – Сашко Коцев го промени имиџот

АКТУЕЛНО

Сашко Коцев кој важи за најпопуларен актер во Македонија, деноиве изненади со нов изглед.

Промената на изгледот е поради детската серија „Зоки поки“ која започна да се снима од неодамна.

Зачешлана коса, очила за вид и долга брада, обожавателите реагираа со неколку илјадници допаѓања, но и коментари дека изгледа како друг човек.

Последен ден…"М"

Posted by Sasko Kocev on Monday, September 2, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -