fbpx
1.8 C
Skopje

Видео: Не можел да верува што гледа на патот – дали луѓето сега се шлепаат наопаку

АКТУЕЛНО

На Фејсбук групата „Црна хорника во БиХ“ објавено е несекојдневно видео на кое се гледа возач од автомобил како влече друг автомобил во рикверц.

Дека никогаш досега не било видено вакво нешто, просведочил и возачот на автомобилот од кој е направено видеото.

Crna Hronika BiH

Ovo samo u Bosni ima…zanima nas vaš komentar?

Posted by CRNA Hronika BIH on Wednesday, February 21, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -