fbpx
6.8 C
Skopje

Најлудото видео за ова лето во продолжение – маж и жена на векот? (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Летната сезона е пред крајот, сега е вистинско време за сумирање на впечатоците. Како и секое лето, социјалните мрежи се полни со фотки и видеа од светските плажи и летувалишта.

Редовно се објавуваат фотографии во бикини, од егзотични плажи, од храна и пијалаци, жешки бакнежи на сонце, насмевки. Но, има и видеа и фотки кои се далеку од вообичаените.

Ова видеа е токму едно од нив. На прв поглед видеото изгледа сосем нормално, обична семејна слика, маж, жена и две деца на плажа. Меѓутоа, нешто е невообичаено.

Што му прави жената на мажот покриен со пешкир? Сигурно не го мачка со средство за заштита од сонце.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -