fbpx
16.8 C
Skopje

Страотна несреќа на патот кај Катланово

АКТУЕЛНО

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва откако се преврте кампион на автопатот Велес – Скопје вечерва кај Катланово, пренесува 24 Инфо. 

Поради сообраќајната, сообраќајот се одвива отежнато и по една лента.

Засега нема информации за причината за сообраќајата, како и за евентуални повредени лица.

Се очекува МВР утре да излезе со детали.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -