fbpx
11.8 C
Skopje

ФОТО: Сашко Коцев соопшти убава вест – честитки пристигнуваат од сите страни

АКТУЕЛНО

СИТЕ ВЕСТИ НА ЕДНО МЕСТО

СИТЕ АКТУЕЛНИ СЛУЧУВАЊА ОД МАКЕДОНИЈА И СВЕТОТ

Mакедонскиот актер Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана слават 9-годишнина од брак.

Убавата вест ја сподели актерот на социјалните мрежи.

Тој објави нивна заедничка фотографија од свадбата, а во опис напиша:

„Пред 9 години ,ова време веќе ја врзував краватата“.

Инаку, круна на нивната љубов е ќеркичката Јоана која се роди во 2017 година.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -