fbpx
11.8 C
Skopje

„НЕ РИКАЈ додека водиш љубов, деца те слушаат“, порача изнервиран сосед – Хит опомена на Фејсбук

АКТУЕЛНО

На Фејсбук групата “Контроверзен хумор“ се појави смешно предупредување на еден сосед кој мака мачи со неговата темпераментна соседка. Еден од станарите ја

предупредил сосетката да не „рика многу“ додека води љубов со својот партнер, а потоа го закачил на ѕид.

На таблата, во ходникот на влезот на зградата, е прикачена хартијата со игла, каде стои опоменувањето на сосетката дека не ги почитува домашните правила.
На хартијата стои напишано:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -