fbpx
29.8 C
Skopje

Поздрав од Миконос: Анастасија во ова црвено бикини позгодна е и од својата мајка ФОТО

АКТУЕЛНО

Анастасија Ражњатовиќ, е на одмор на грчкиот остров Миконос. Таа сподели фотографии од одморот. Фановите ` пишуваат деке е згодна во црвените бикини и дека е позгодна од Цеца кога била на нејзини години и кога ја градеше својата кариера.

Анастасија Ражнатовиќ неодамна ја промовираше својата прва песна „Совршен пар“ на „Јутјуб“ со што и официјално започна да се занимава со музика.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -