fbpx
16 C
Skopje

Пранк земјотрес: Битолчанецот Ритко ја затресе камерата и глумеше дека имало земјотрес и дека се плаши (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Баш ти је лепа пижама. Зашто кријеш фацу? – битолчанецот Ритко Мемедов се обидува да зборува на „хрватски“ на ОМЕ ТВ каде што разговара со хрватка.

Во видеото објавено на Јутјуб тој глуми дека имало земјотрес и замолува да се праша дали имало навистина земјотрес во Хрватска?

Видеото е насловено „Ритко МДФК и Хрватка (пранк земјотрес) и истото има над 60.000 прегледи.

За тоа што прави тој во ова видео погледнете

ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -