fbpx
18.8 C
Skopje

“Првата дама” на Карпош распали на Фејсбук: Сега името нека ви ги храни децата

АКТУЕЛНО

Сопругата на градоначалникот на општина Карпош Ивана Богоева со порака до сите што бојкотираат.

Поголема злоба помеѓу луѓе во толку мала земја нема видено и граѓани кои не се “прошетани” одлучуваат за иднината на сите и им порачува сега името да им ги храни децата.

Седете си тука и гледајте како одите назад, само во рикверц ви одговара, пишува на фејсбук профилот кој се води на Ивана, сопруга на градоначалникот на Карпош Стефан Богоев.

Извор: Експрес

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -