fbpx
24.8 C
Skopje

Првата дама на САД како копија на Мајкл Џексон

АКТУЕЛНО

Првата дама на САД, Меланија Трамп, по последното официјално појавување е главна тема во светските медиуми.

Сопругата на Доналд Трамп во Гиза се фотографираше во сако, бела кошула, црна вратоврска, кремави панталони и шешир во соодветна боја, односно како што ја нарекоа модерна верзија на Мајкл Џексон.

Меланија Трамп е позната по своите стајлинзи, но се чини дека потфрли со нејзиното модно издание во Египет.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -