fbpx
24.8 C
Skopje

Реков ДА, напиша Марија Шерифовиќ сликана во венчаница (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Марија Шерифовиќ е позната по тоа што нема влакна на јазикот, но за нејзинот приватен живот ретко зборува.

Во својот филм „Исповед“, Марија прозбори за својот љубовен живот и тогаш истакна дека само во тој филм ќе зборува за својата сексуална определеност и дека не сака повеќе да ја прашуваат.

Овојпат, Марија ги збуни фановите кога на „Инстаграм“ сподели фотографија на која пробува венчаница. Дали станува збор за шега на пејачката или за реклама на дуќанот каде Шерифовиќ ја пробува венчаницата, не знаеме.

Еве како изгледа Марија во венчаница.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -