fbpx
5 C
Skopje

Родителите се шокирале кога виделе што лежи покрај бебето во кревтчето

АКТУЕЛНО

Лаура Хај и нејзиниот партнер Дин Еванс често проверувале дали нивниот син спие, кога на сигурносната камера виделе нешто застрашувачко.

Покрај него во креветчето лежело нешто налик бебе. Таткото дотрчал во собата и мислел дека ќе пронајде плишано мече, но кога погледнал во креветот немало ништо освен бебето. Но, камерата и понатаму покажувала нешто необично.

Родителите велат дека сенката била таму цела вечер и менувала позиции.

Тие велат дека оваа не првпат да се случи вакво нешто и дека често слушаат чудни звуци.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -