fbpx
5 C
Skopje

„Само една Бугарка може да е толку убава“ и напиша Бугарин на Елена Ристеска, еве што таа му врати

АКТУЕЛНО

Македонската пејачка Елена Ристеска објави фотографија на својот Фејсбук профил, со која привлече огромно внимание од следбениците.

Коментар остави и еден Бугарин кој ја испровоцира нашата пејачка да му возврати.

„Само една Бугарка може да е толку убава“!, напиша тој.

„Краси Панчев, мислиш, МАКЕДОНКА!!! Чиста“, му одговори Елена.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -