24 C
Skopje

Се фотографирала на тераса, но не забележала дека парот зад неа бил насред врела акција

АКТУЕЛНО

Фотографијата од млада девојка која позира на тераса станала хит на Твитер, но најмногу поради она што се случувало зад нејзиниот грб.

Имено, зад тинејџерката која позирала, низ прозорецот во позадина се гледал пар кој им се препуштил на страстите, што секако, на многумина им паднало во очи, а фотографијата предизвикала бројни реакции:

Фото

“Океј, но сите ќе ја игнорираме искривената ограда во Фотошоп”, е еден од коментарите.

Но, некои корисници на Твитер ваквата објава ги натерала да споделуваат слични фотографии. Ова, се чини, стана новиот бизарен тренд, а со тоа имаме прилика да гледаме повеќе вакви фотографии, но и снимки.

Франция протестира! 😀

Франция протестира! 😀

Posted by Луди и Смешни Клипове on Sunday, December 9, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -