7 C
Skopje

Се насмеа ли денес: Ставила камера меѓу градите – за да види кој и гледа во деколтето (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

2748 тестови: Регистрирани 934 нови случаи на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 2748 тестирања, а регистрирани се 934 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 420, Куманово 35, Дебар 5, Штип 20,...

Седум општини почнуваат со развој на социјални услуги на локално ниво

Министерството за труд и соцјална политика денеска потпиша грантови за развој на социјални услуги со општините Карпош, Берово, Чаир, Липково, Демир Капија, Ново Село,...

Костадинов: 470 милиони рвра изнесува четвртиот пакет антикризни мерки за граѓаните

Ребалансот на Буџетот за 2020 година обезбедува навремена и ефикасна помош за работниците, ранливите категории граѓани, но и за компаниите погодени од коронакризата, изјави...

Колку и да сакате да одолеете, некогаш е невозможно да не погледнете во нечие деколте, веројатно иста е ситуацијата и со жената од видеото.

Таа имала интересна идеја, па крај своите гради поставила камера, за да ги фати сите оние кои гледаат во нејзините гради. Резултатите се феноменални.

Значи, резултатот е јасeн, сите гледале во нејзиното деколтe, жени, мажи, девојки, старци, момци па дури и едно куче.

Видеото е снимено со хумана причина, односно нејзината мајка преживеала рaк на дојка, а целта ѝ била со хумористична снимка да ја подигне свеста за важноста за евентуалното лeчење од оваа болeст која погодувa голем дел од жените.

Повеќе содржини: Дунавка повеќе не е русокоса – еве како изгледа

Поранешната Мис Македонија Дунавка Трифоновска во поседлно време е актуелна во јавноста поради љубовната врска со поранешниот директор на финансиската полиција, Ване Цветанов. Тие двајца на социјалните мрежи споделија дека се во врска, а недолго после тоа објавија и дека се вериле.

Трифуновска сите ја знаеме како русокоса, но таа се одлучи за навистина драстична промена и косата ја бојадиса во темно кафеава боја.

На својот Инстаграм профил таа објави фотографија на која позира со своето куче.

Една љубов од средношколските денови изгледа баш вака како нас искрено! Не сакам кога зборуваат за мои љубови…. на моја адреса во мојот град. Ве сакам, сакајте се- стои во описот на фотографијата.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

2748 тестови: Регистрирани 934 нови случаи на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 2748 тестирања, а регистрирани се 934 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 420, Куманово 35, Дебар 5, Штип 20,...

Регистирани 33 деца позитивни на коронавирусот: Состојбата во градинките е под контрола

Од отворањето на градинките на 9 септември до денеска регистрирани се вкупно 33 деца позитивни на корона-вирусот и 109 вработени. Во моментов во изолација...

Османи: Се надевам дека следната недела ќе седнеме да разговараме со Захариева

Се надевам дека следната недела ќе се обезбеди формат да седнеме и да разговараме со министерката Екатерина Захариева, бидејќи навистина се ближат деновите кога...

Седум општини почнуваат со развој на социјални услуги на локално ниво

Министерството за труд и соцјална политика денеска потпиша грантови за развој на социјални услуги со општините Карпош, Берово, Чаир, Липково, Демир Капија, Ново Село,...
- Advertisement -