fbpx
11.8 C
Skopje

Се омажи, се породи, па се разведе а кума и беше Брена – малкумина го знаат ова за водителката Сања

АКТУЕЛНО

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најпровокативните и сексапилни ТВ лица на малите екрани.

Водителката пред почетокот на новата сезона се појави во несекојдневно издание без шминка, а фановите веднаш се запрашаа од каде ја добила таа храброст водителката?

Една од најубавите водителки, Сања Кужет денес е во брак и има еден син, а малкумина знаат дека има и еден брак зад себе, со член на обезбедување на Жељко Митровиќ.

Сања и Зоран Пипер се запознаа кога таа работеше како презентерка на временска прогноза на „Пинк“.

Кажаа ДА, па остана бремена, а по породувањето се разделија, ана свадбата кума и беше Лепа Брена.

Сега среќата ја најде со друг маж.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -