fbpx
15 C
Skopje

Се сомневаше дека жена му го изневерува, па постави камера – имаше што да види

АКТУЕЛНО

Еден маж се сомневал во неверството на својата сопруга, па решил да постави камера дома за да види што прави неговата сопруга кога тој не е дома.

Во продлжение погледнете го видеото.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -