fbpx
26.8 C
Skopje

Се враќа на старите патеки: Мажите полудеа по бујното деколте на Наташа Беквалац

АКТУЕЛНО

Наташа Беквалац од се низ што помина изминативе месеци, излезе уште посилна.

Наташа Беквалац наскоро на публиката ќе се претстави со нова песна.

„Мојата другарка која го напиша текстот, била многу инспирирана од мојот живот. Не заплакав кога ги прочитав стиховите, бидејќи јас своето го исплакав, веќе не плачам“, вели Наташа.

„За овој период кој е зад мене, кога не работев, многу повеќе почнав да ја почитувам мојата работа и сфатив дека без музиката не би можела да живеам. Немам многу време да се осврнувам на минатото, на погрешните избори и лошите луѓе. Имам две деца во различна возраст, кои бараат мое целосно внимание и работа која ја обожувам, така што фокусирана сум на ќерките и кариерата. Уживам во се што ми се случува во моментов“, искрена е пејачката.

На прашањето дали се уште верува во вистинска љубов, таа вели: Секако, зошто е животот ако не верувате во љубовта?

Српската Барбика, популарната пејачка Наташа Беквалац во секси издание се појави на една своја свирка во Белград.

Публиката покрај во добрата музика и популарните хитови на убавата Наташа беше воодушевена и од нејзиниот изглед. Машката публика „побудале“ по нејзиното бујно деколте.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -