fbpx
29.8 C
Skopje

Северина има непристојна снимка и со Игор Којиќ, стравува дека и тоа ќе се појави во јавноста

АКТУЕЛНО

Откако беа објавени спорните фотографии, Северина не се појавува во јавност и наводно не излегува од својот стан. Иако соседите не забележале дали пачката го напуштила својот луксузен пентхаус во една од елитните населби во Загреб, пред зградата немаоло знаци дека пеачката е дома.

По скандалот со голите слики, српските медиуми не престануваа да пишуваат за Северина. Најновата вест која ја пренесе српкиот Ало, е дека Серина се плаши дека наскоро ќе се појави и домашниот порно филмот, кој наводно го снимала со сопругот Игор Којиќ.

Новите разголени фотографии на Северина Којиќ, објавени 14 години по скандалозното видео на јахтата, повторно ги обединија екс-ју државите и сите уживаат во истата евтина забава.

Всушност, гласините се дека е Игор добил порака во која му пишуват : Игор, брат, го гледав видеото со секс што го снимавте во Турција. Па тоа е подобро, од овие сликиве каде што Северина е гола и сама“.

Видеото било снимано лани во Бодрум, кога Северина била заедно со Игор на одмор, тврдат српските медиуми.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -