fbpx
5 C
Skopje

Слушнала глас од некој кој не живее со нив – Мајка се преплашила откако ја видела оваа снимка на ќерка си (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Мајка тврди дека нејзината ќерка го снимила гласот на нејзиниот дедо додека снимала Снепчет видео.

Кејти Мерсер верува дека нејзината ќерка, Меделин Џонс, фатила морничав глас на видеото додека се снимила себеси.

Откако ја слушнала снимката, Кејти ѝ ја покажала на својата мајка, која исто така тврди дека гласот припаѓа на нејзиниот покоен сопруг, Питер Мерсер.

Меделин наместила страшен филтер на својот лик и изговара „немирен мал…“, а потоа прави пауза. Во тој момент се слуша глас која ја довршува реченицата со зборот „мајмун“.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -