fbpx
3 C
Skopje

Со години ја крие од јавноста: Вака изгледа сопругата на Хари Мата Хари

АКТУЕЛНО

Повеќето од вас и не знаат како изгледа сопругата на познатиот попо-пејач, а јавноста имаше можност да ја види кај него на концерт.

Од првииот ред поддршка му даде сопругата Јасминка која се обидуваше да се сокрие од медиумите.

Погледнете како изгледа:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -