fbpx
21.8 C
Skopje

Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко!

АКТУЕЛНО

 

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, излезе со свој коментар за договорот со Грција.

-Понижувачко, напиша Милчин.

 

Понижувачко.

Posted by Владимир Милчин on Tuesday, June 12, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -