fbpx
22.8 C
Skopje

Социјалните мрежи горат: Еве што крие Тања Савиќ од јавноста! (фото)

АКТУЕЛНО

Пејачката Тања Савиќ неодамна имаше настап во Белград, а верните фанови забележаа дека пејачката крие нешто од јавноста!

Во последно време е актуелна со приказните за нејзиниот лош брак.

Српската пејачка Тања Савиќ и нејзиниот сопруг Душан прославуваат 6 години брак, во кој се нашле пред многу искушенија. Тања вели дека ги учи децата да бидат добри, послушни, да не бидат агресивни и проблемите во животот да ги решаваат со разговор.

– Татко им ги учи да бидат вистински мажи. Кога ќе се вратам од пат, многу сум заморена, а мојот сопруг има осет за тоа. Некогаш ме нервира зашто премнигу работи, се грижи за децата, пере, чисти, вели пејачката која многу сака да роди ќерка.

– Од време на време сакам да родам девојче. Иако медицината е далеку отидена, сепак, не сум за дете по нарачка.
Српските медиуми пишуваат дека Душан ужива наркотици, но Тања вели дека не би му дозволила и дека го држи под контрола.

– КОга би го рпавел тоа, сигурно би му забранила, но што правел пред мене, не знам, тое е негово минато.

Но изгледа дека Тања и нејзиниот сопруг функционираат подобро од било кога, бидејќи се шпекулира дека таа е бремена.

Облечена во широка црна облека, Тања ги прекри своите облини, но сепак се надзирал нејзиниот малку пораснат стомак.

Сомнежите ги зголеми и фотографијата која пејачката ја објави на социјалните мрежи .

View this post on Instagram

Novi Story u prodaji!!! 💋 @story.srbija

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private) on

Тања Савиќ ги израдува сите на „Инстаграм“ со фотографијата на која изгледа сосема поинаку од вообичаеното.
Пејачката ги изненади сите на социјалните мрежи со новата фотографија, односно новиот имиџ, кој повеќето фанови ги потсетува на Ким Кардашјан.

Тања има целосно рамна коса, поинаква фризура, а оваа промена предизвика позитивни реакции и многумина воодушеви.

Меѓу коментарите беа дури и оние дека е поубава од Ким Кардашјан.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -