fbpx
4.8 C
Skopje

Српската пејачка не сака да ги види родителите – и направиле нешто што не може да им го заборави

АКТУЕЛНО

Српската пејачка Тања Савиќ со години не зборува со своите родители, бидејќи тие ја измамиле за пари.

Пејачката им дала 20.000 евра да ја завршат куќата која ја почнале, а тие ја излажале и ги потрошиле.

Во таа куќа Тања требала да се всели со децата по враќањето од Австралија.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -