fbpx
22.8 C
Skopje

Српската ѕвезда Уна Грујиќ се омажи во купачи, зетот во мрежасти пантолони (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Српската ријалити ѕвезда Уна Грујиќ се омажи во Индија за нејзиниот избраник Александар Ракочевиќ, вработен во белградската Зоолошка градина.

Грујиќ, која себе си се претставува како го-го танчерка, за свадбата носеше златен костим за капење, додека нејзиниот избраник избра гол стомак и сечени пантолони.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -