fbpx
6 C
Skopje

Стави оцет во казанчето од ВЦ школката, а потоа пушти вода – тоа што ќе се случи ќе ве остави без текст

АКТУЕЛНО

На ова видео ќе видите неколку едноставни, но исклучителни трикови кои ќе ви помогнат да го исчистите тоалетот.

Многу сретстава кои ви се познати за чистење сигурно веќе ги имате по дома, а ќе ги исчисти и најтврдокорните дамки.

Потребно ви е само бел оцет и вашите дамки ќе бидат во минатото.

Погледнете во продолжение како изгледа тоа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -