fbpx
5 C
Skopje

Сузана Гавазова пушти видео од кое “Боли Глава”

АКТУЕЛНО

Премиерот соопшти тажна вест: Со длабока тага изразувам сочусатво за загубата на нашиот првоборец

Со длабока тага го изразувам искреното сочуство за загубата на нашиот првоборец Раде Гогов. Гогов како млад партизан го обезбедуваше првото заседание на АСНОМ и...

Љубчо Георгиевски се огласи за интервјуто на Заев:Заев решава два-три крупни проблеми од државен аспект

Љубчо Георгивески, лидер на ВМРО Народна партија, е на став дека сите работи што ги кажал премиерот Зоран Заев во интервјуто за БГНЕС се...

Николов: 100 штипски куќи во населбата Света Недела за социјално загрозените семејства

Штип се грижи и ќе се грижи за секој еден свој жител. Солидарноста, хуманоста и посветеноста се нашиот столб и во тој дух ќе...

Европски претставници: Заев ја носи Македонија во ЕУ, таму каде што припаѓа

По повод наградата за човекови права за 2020 година што фондацијата „Фридрих Еберт“ му ја додели на претседателот на СДСМ Зоран Заев, со видео...

Илјадници „влажни погледи“  на сите оние кои го погледнале најновиот видеоспот на Сузана Гавазова снимен заедно со групата „Балкан бенд“ под наслов „Камикази“, во чии сцени македонската фолк сирена покрај вокалните, во изобилство ги покажува и своите раскошни и бујни, телесни квалитети!


Дефинитивно, новото видео на сексапилната струмичанка и скопските момчиња е „експлозивна комбинација“ во чија презентација Гавазова го дала најдоброто од себе. Својот сугестивен вокал, извајаното тело со сето она што мајката природа ја надарила, па бујната и раскошна пејачка, како и во приказната од видеото: ги лепи гледачите за екранот… Особено оние од посилниот пол!

Дефинитивно, Гавазова со нејзините сочни атрибути е таа која привлекува илјадници „влажни погледи“ и остава исто толку оподзинати усти кога се гледа видеото за „Камикази“, во кое струмичката секс бомба ги засенува дури и далеку помладите девојки кои статираат во спотот.


„Камикази“ во себе содржат микс од поп-фолк звуци со примамлив хитовски рефрен, два усогласени вокали (Александар Тасевски и Сузана) и видео пасторала од еротски гестикулации, движења и танци на  разголената фолк ѕвезда. Со еден збор, музичка, секси рапсодија која ги дразни сите сетила. Да се наежиш… по цело тело!


Дефинитивно дуетската песна и особено видеото за неа се експлозивна комбинација на бендот и певицата од која „паѓа вилицата“!

Погледнете го спотот за „Камикази“, кој гарантирано ќе посакате да го вратите уште неколку пати:

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Премиерот соопшти тажна вест: Со длабока тага изразувам сочусатво за загубата на нашиот првоборец

Со длабока тага го изразувам искреното сочуство за загубата на нашиот првоборец Раде Гогов. Гогов како млад партизан го обезбедуваше првото заседание на АСНОМ и...

Љубчо Георгиевски: Ќе ги објавувам со име и презиме сите од ВМРО кои плукаат по Заев а зборувале многу за Бугарија

Поранешниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ и поранешен македонски премиер, Љубчо Георгиевски во интервјуто на ТВ 24 дебатираше за македонско-бугарските односи и интервјуто кое премиерот Зоран...

Овој напиток е ХИТ во светот: Се пие 15 дена, намалува 80 отсто од маснотиите

Револуционерниот напиток стана хит во светот поради својата ефикасност. Тајната е во главната состојка – сода бикарбона бидејќи за четири недели го забрзува метаболизмот и...

Николовски : Штип заслужува да е во сигурни раце

Денеска се приклучив на централниот караван на #СДСМ во Штип, со поддршка и промоција на програмата на Д-р Сашко Николов. Само со Сашко Николов,...

Миленко го нарече Апасиев шарено kурле и му порача: Парите од хонорар кај Катица да ги вратиш

Шареното kурле го рушеше Грујо за да дојде Заев. Заев дојде, kурлето во парламент кворум му обезбедува. Еднаш шарен - секогаш шарен. Парите од хонорар кај...
- Advertisement -