fbpx
38.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Маска Премиер Бојко

Видео: Премиерот на БИХ ист како Бојко Борисов – еве како ја местеше маската на лицето

Тој најпрво ја отпакува маската, а потоа се обиде да ја врзе околу вратот наместо да ја закачи на ушите. Премиерот на Босна и Херцеговина,...

Latest news

- Advertisement -spot_img