fbpx
19.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Полициски час

Фабриките ќе работат во смени и за време на полициски час, работниците на работа со посебни дозволи

Во дозволата, соопштија од владиниот Сектор за односи со јавноста, се наведуваат основните податоци за работникот, адресата на живеење, работното место и смената во...

Latest news

- Advertisement -spot_img