fbpx
21.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

прашања

Чудото на Заев

Синоќа новиот претседател на македонската Влада, Зоран Заев, одговараше на „уреднички“ прашања. Дел од прашањата беа поставени од  лица, кои чудно зашто многу лесно...

Latest news

- Advertisement -spot_img