fbpx
19.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

ЗНМ

Новинарот Фуркан Салиу: Овој Санде е како мало јагне, ако сакате да ме исплашите испратете поголем маж

Абе луѓе, ако сакате да ме #уплашите дај пратете некој поголем маж, а не Санде и компанија. Ќе примениле #сила? Хах, па нема да...

Latest news

- Advertisement -spot_img