fbpx
26.8 C
Skopje

Тања Савиќ се отвори и ги кажа своите маки

АКТУЕЛНО

Тања Савиќ која учестуваше во првата сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, призна дека има проблеми со вишокот на килограми и работи на тоа да ја врати својата линија.

„Се здебелив, не можам да кажам колку килограми имам. Никогаш не сум била подебела. Кога не работам, јас јадам. И детето ме зафркава дека сум дебела, вели пејачката и додава:

„Најлошо ми е навечер, главата ми е во фрижидер. Кога со сопругот гледам филм, јадам сладолед, па пуканки, вели Тања и вели дека некогаш знае да се налути на сопругот бидејќи не ја предупредува.

„Душан не ми вели ништо, а јас се лутам. Ми вели дека му е жал да ми каже да не јадам, искрена е Савиќ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -