fbpx
2 C
Skopje

Татко и на Цеца и рекол ќе се откаже од неа ако се мажи за Аркан – еве како му одговорила

АКТУЕЛНО

Им реков ќе се мажам за Жељко, а тогаш мајка ми рече: За Шашиќ? Ако, тој е добро момче. Татко ми само ме погледна. Каков бре Шашиќ, реков. Се мажам за Аркан. Моите ќе се онесвестеа. Вака цеца ја раскажува приказната за Аркан.

Татко и ирекол дека ќе се одрече од неа, а таа му рекла: Ако сакате откажете се, истепајте се, јас се мажам за тој човек.

Оваа отографија од Цеца и Аркан кои позираат со мајката на пејачката не е видена до сега.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -