fbpx
15 C
Skopje

Тој е двојно постар од неа: Му ги чува децата, скарана е со татко и поради него, а тој ја изневерува

АКТУЕЛНО

Менкенката и ќерката на славниот музичар, Софија Ричи има само 19 години. Веќе една година е во врска со поранешниот сопруг на Кортни Кардашијан, Скот Дисик кој пред некој ден наполни 35 години.

Фотографијата на која Софија е на плажа со Скот Дисик и неговите деа веднаш стана хит на интернет и сите се прашуваа зошто не лудува со врсниите, туку толку млада ја презема улогата на мајка.

Со својот татко, славниот музичар Лајонел Ричи, Софија дошла до расправија поради врската со Скот. Тој бил противник на врската но набргу потоа ја прифатил, велејќи дека смета дека ова е само преодна фаза за неговата ќерка.

Пријателите и семејството сметаат дека Скот е токсичен за Софија, ја одвоил од сите и ја чува за себе. Тој е доволен за неа, но тој за неа не. Скот е фотографиран со друга девојка, а по некое време забележан е во прегратка на друга девојка, на промоцијата на Кање Вест.

По сите овие случувања, Софија сепак одлучила да стави крај на врската.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -