fbpx
1.4 C
Skopje

Тренерот им забранил на фудбалерите да ја следат неговата ќерка на Инстаграм, таа е малолетна и многу провокативна (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Првиот човек на МВР потврди: Спасовски вели дека полицискиот час е опција доколку се случи да има прогрес на пандемијата

Досега не е прелдожена мерка што ќе значи толкава рестрикција – полициски час, затоворање на државата. Дали е тоа опција во наредниот период –...

Убава вест: Сите кои имаат возила на бугарски таблички, ќе можат да ги регистрираат возилата во Македонија со 50 % помали давачки

Сите возила кои заклучно 1 октомври 2020 година влегле на територијата нa Македонија и се со странски регистарски таблички ќе можат во рок од...

Шахпаска: Очекуваме одговори од министерствата за предлогот недела да биде неработен ден

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска денеска на владина седница ќе побара од нејзините колеги од другите ресори за седум дена да...

Николовски: Реализирана обука за практична примена на Кодексот за етичко однесување

Спроведувањето на обуката на членовите на Владата за практична примена на Кодексот за етичко однесување на членовите на Владата и носителите на јавни функции...
-Таа нема ниту 20 години, туку само 17. Значи се уште не е ни полнолетна. Било кој што ќе остави некој непримерен коментар на нејзините слики, ќе има голем проблем со мене, изјавил тренерот Хемес.

Тој е тренер на фудбалски клуб и имал необично барање до неговите играчи. Всушност тоа повеќе личело на забрана.

Поранешниот шпански репрезентативец кој сега е тренер на мексиканскиот клуб Круз Азул, Пако Хемес, им забранил на своите фудбалери да ја следат неговата ќерка на Инстаграм.

ФОТО

-Таа нема ниту 20 години, туку само 17. Значи се уште не е ни полнолетна. Било кој што ќе остави некој непримерен коментар на нејзините слики, ќе има голем проблем со мене, изјавил тренерот Хемес.

Инаку, неговата ќерка Надја е доста популарна на Инстаграм каде има околу 130.000 следбеници, меѓу кои биле и сите играчи на Круз Азул.

ФОТО

Таа знае да ги израдува своите следбеници со провокативни фотографии.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Првиот човек на МВР потврди: Спасовски вели дека полицискиот час е опција доколку се случи да има прогрес на пандемијата

Досега не е прелдожена мерка што ќе значи толкава рестрикција – полициски час, затоворање на државата. Дали е тоа опција во наредниот период –...

Убава вест: Сите кои имаат возила на бугарски таблички, ќе можат да ги регистрираат возилата во Македонија со 50 % помали давачки

Сите возила кои заклучно 1 октомври 2020 година влегле на територијата нa Македонија и се со странски регистарски таблички ќе можат во рок од...

Викенд диета: До понеделник 3 килограми помалку

Викенд диетите се многу популарни бидејќи се едноставни, траат кратко, а бидејќи за време на викендот сте дома можете да посветите внимание на тоа...

Шахпаска: Очекуваме одговори од министерствата за предлогот недела да биде неработен ден

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска денеска на владина седница ќе побара од нејзините колеги од другите ресори за седум дена да...

Истражување: 20,7 проценти од населението во Србија развило имунитет на коронавирус

Пред сегашниот и досега најсилен бран на епидемијата, 20,7 проценти од населението во Србија се здобило со имунитет на коронавирус, а најмногу отпорни се...
- Advertisement -