fbpx
3 C
Skopje

Цел регион воодушевен од ова видео: Стави капка масло, а крлежот почна да бега (видео)

АКТУЕЛНО

Со денови на Интернет кружи видео снимка објавена од жена по име Даниела, која го намачка со етерично масло а тој почна да бега.

Имено вадење крлеж со пинцета или игла ризикувате главата да остане и вадите само дел од него.

На делот каде што се наоѓа крлежот капнете две три капки етерично масло од ментол, и тој сам ќе излезе од телоти и ќе почне да ега.

Погледнете:

Etarsko ulje menteOvo ulje je odlično ako nađete krpelja da nanesete na to mesto. Pogledajte kako će otići 🙂

Posted by Danijela Brankovic on Sunday, July 30, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -