fbpx
29.8 C
Skopje

Цела зграда ја слушала караницата на познатиот српскиот пар: “Како можеше да го донесеш во нашиот стан”

АКТУЕЛНО

Откако српскиот пејач Харис Берковиќ видел дека неговата девојка Рада Манојловиќ има дома момче, дошол кај неа во стан и направил драма.

Сосед вели дека тој викал на цел глас дека ја сака, како можела да му го направи тоа и дека сите ќе ги убие.

– Ти со моја и само моја, сите ќе ги претепам, како можеше вака да и направиш на нашата љубов во нашиот стан, викал Харс, раскажува сосед за Еспресо.рс.

Сепак, Рада се обидувала да му објасни дека тој е само пријател.

Потоа, се прегрнале и во солзи си ветиле дека нема да се караат за никој друг.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -