fbpx
10 C
Skopje

Цеца била со него пред Аркан: “Ми ставија лисици додека лежев на неа”

АКТУЕЛНО

Поранешното момче на Цеца со кое била пред Аркан, прозборе за се што тие поминале заедно.

За српскиот Течеграф тој вели дека таа три пати абортирала од него, дека е баксуз жена и дека нејзините родители биле против врската.

Хајрудин Самарџиќ три години бил со Цеца.

-Аркан ме уапси додека бев со Цеца во кревет. Лежеше со мене гола во хотелот кога упаднаа припадници на државната безбедност. Оттаму ме однесоа во логор каде што едвај извлеков жива глава.

-Таа три пати абортираше бидејќи јас не сакав да роди. Тоа е баксуз жена. Кој и да бил со неа сега е мртов и го нема, рекол тој.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -