fbpx
3 C
Skopje

Цеца се отвори пред камерите: „Вистината за моите пороци и депресијата”

АКТУЕЛНО

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ прозборе за здравствените проблеми со кои се соочува, пороците и депресијата. Со оглед на тоа дека се збрува дека има здравствени проблеми, таа призна се пред камерите:

– Имам вирус кој не се лечи, секако најлошисе летните настинки. Јас мака мачам со цигарите, Ги оставив на три месеци, но не издржав. Само велев од утре готово. Го труев телото и гласните жици. Сега немам пороци, се решив од едниот и единствен порок, вели Цеца.

Таа додава дека никогаш не била склона кон депресија и дека на животот секогаш гледа од светла страна.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -