fbpx
4.8 C
Skopje

Цеца во бикини – жешки разголени фотографии од Кипар

АКТУЕЛНО

Светлана Ражнатовиќ е на одмор на Кипар и од таму на социјалните мрежи објави жешки фотографии.

Цеца ги почести фановите со разголени фотографии од одморот на Кипар. Фолк ѕвездата, според српските таблоиди едвај ги крие облините во модерните бикини.

Одморот на Цеца доаѓа како пауза пред да продолжи со турнејата низ регионот , во која ќе настапи и во Македонија.

Куќата во која Цеца со години го минува летниот одмор е идеална да се повлече од јавноста и во тишина да се препушти на морето и сонцето.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -