fbpx
21.8 C
Skopje

Утрински здрав пијалок од Нутрибулет

АКТУЕЛНО

Сите состојки ги ставив во Нутрибулет, кратко соединив, додадов вода по потреба и уживав во овој здрав напиток.Состојки
  1. 1/2 банана, или една помала
  2. 1 рака замрзнати боровинки
  3. 1 портокал
  4. вода по потреба

    Извор: Мои рецепти

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -