fbpx
13.8 C
Skopje

(ФОТО) Вељко со емотивна порака од вечното почивалиште на неговиот татко Аркан

АКТУЕЛНО

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивта Цеца, веќе со години живее без татковата фигура.

Дека болката од загубата на родителот не поминува, Вељко повремено и јавно објавува и искажува преку друштвени мрежи.

Овој пат на својот Инстаграм профил објави фотографија од гробот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, додавајки и една порака, поточно стихови од песна:

-Сонувам, бог не проколна, се ни даде, а среќата ни ја одзема – напиша Вељко.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -