fbpx
10 C
Skopje

Весело, празнично и карантинско расположение во населба Аеродром (Видео)

АКТУЕЛНО

Секој ден нова приказна, секој ден ново видео. По преземените ригорозни мерки како што е 85 часовниот полициски час кој започна во петок во 16:00 часот граѓаните бараат начини да се забавуваат.

Ваков е и овој пример од населбата Аеродром во Скопје.

За да не ви раскажуваме како се веселеше човеков, погледнете го видеото во продолжение:

Ечи Аеродром: Помалце пеење, по малце стенкање.

ОП СА СА СА 🔊Ечи Аеродром: Помалце пеење, по малце стенкање.

Posted by Seir on Saturday, April 18, 2020

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -