fbpx
15 C
Skopje

ВИДЕО: Аптекарката Ана Милановиќ од Србија стана вистински хит на социјалните мрежи со своите секси видеа

АКТУЕЛНО

Ана Милановиќ со сигурност е најпопларната аптекарка во Србија. Милановиќ секој ден брои се повеќе обожаватели благодарение на заводливите видеа што ги објавува на социјалните мрежи.

Аптекарката редовно објавува видеа на социјалната мрежа „ТикТок“, а нејзините видеа редовно ги следат повеќе од 45.000 луѓе.

Ана привлекува воздишки кај многу нејзини следбеници, а покрај танцувањето во униформа или секси облека, честопати може да се види и како ужива во лежерни изданија, но скоро секое видео ѝ е проследено со музика.

Таа стана вистински хит на социјалните мрежи, а наскоро нејзините обожаватели започнаа да ги споделуваат видеата и на други платформи, како што се „Твитер“ и „Фејсбук“, со претежно позитивни коментари.

@anamilanovic23

⁰HVALA VAM ZA 20 K💪❤❤❤❤#fyp #fypシ #foryoupage #balkan

♬ Svijet Voli Pobjednike – Colonia

Судејќи според профилот на Ана на „ТикТок“, покрај тоа што работи во аптека, таа ужива и во добра забава, брзи мотори и музика

@anamilanovic23

🔥🔥🔥Hej hej#fypシ #fyp #foryoupage

♬ Ah,tugo, tugo – Elma

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -